This Place Doesn't need A Name

Šķūņu iela 10

Izbaudi jauku atmosfēru un maltīti draugu lokā Vecrīgas iemīļotākajā lokācijā!

P – T : 8:30 – 16:00
C : 8:30 – 22:00
Pk : 8:30 – 1:00
S : 10:00 – 22:00
Sv : 10:00 – 19:00

Ienāc uz izbaudi

Brokastis

Nogaršo mūsu neatkārtojamās brokastis, kuras tiek pasniegtas visas dienas garumā. Protams, piedāvājam arī citus lieliskos ēdienus, sākot no uzkodām un pastām līdz burgeriem un citiem saldiem labumiem.

Dzērienus

Mēs esam lepni par saviem 40 dažādiem negroni kokteiļiem, kā arī, protams, piedāvājam visus populārākos dzērienus un lielisku vīnu izlasi. Pie brokāstīm varēsiet nobaudīt mūsu lielisko arabika kafiju.

Atmosfēru

Mūsu omulīgais dizains piešķir mājas sajūti visām mūsu lokācijām. Vairākas reizes mēnesī piedāvājam izbaudīt vakarus dzīvās mūzikas vai DJ seta pavadībā, kas patiks ikvienai muzikālajai gaumei!

Rezervē Galdiņu

Rezervējat galdiņu, aizpildot formu vai rakstot uz mūsu e-pastu – skunu@nonameriga.com

Atsauksmes

This place really doesn't need a name

Everything was perfect. The food was amazing and the drink was too good. Loved it. Great environment and nice songs... ❤️
Anjita K - TripAdvisor

Everyone shoud be there

Perfect food with perfect environment. The staffs were welcoming and happy to have us there. You all will love the food and the vibe there. Please do visit
Suman S - TripAdvisor

We’re coming back again!

Incredible food.. We had a full English and Brioche Mozzarella. Both full with lots of flavour and very filling 😍 Staff were friendly and welcoming 😀 such a wonderful vibe! Latte was delish nice and smooth 😍
Lollyxox - TripAdvisor

Uzzini vairāk

Ēdiens banketam

BANKETI UN BANKETU ZĀLE

Piedāvājam apkalpot banketus ar individuālu pieeju katram klientam! Kā arī nodrošinam modernas un plašas telpas svinībām vai jebkuram citam pasākumam!

Barmenis ar kokteili

iZBRAUKUMA BĀRS

Sagatavosim lielisku dzērienu karti, pielāgotu Jūsu velmēm, kā arī parūpēsimies par lieliskiem dzērieniem, lai varat izbaudīt vakaru draugu vai kolēģu lokā!

Vairāki kokteiļi par viena cenu

LAIMĪGĀS STUNDAS

Meklē piedzīvojumus un gardus kokteiļus? Ieskaties mūsu laimīgo stundu piedāvājumā un izbaudi laimīgas stundas visas nedēļas garumā visās mūsu lokācijās!